Umut AYBAR

Neden Kına Organizasyonu Yapmalıyım?

Her kadın için hayatının en özel dönemidir bu dönem. Heyecanları ile beraber koşturmacanın belki de tatlı telaşların yaşandığı anlardır ve her bayan kusursuzluğa önem verir. Bu aşamada tüm detayları düşünen profesyonel ve deneyimli bir ekibe ihtiyaç duyarlar. Tam olarak bu sırada Umut AYBAR Kına Organizasyon olarak  biz devreye giriyoruz. Arkadaşlarınızın, yakınlarınızın ve akrabalarınızın eğlendiği, tüm misafirlerinizin gecenin sonuna kadar kaldığı bir kına gecesi hayal edin. Tüm detayları emanet edebileceğiniz, sizin zevklerinizi yansıtmaya özen gösteren, tüm gece boyu yanınızda olan harika bir ekiple çalışma şansı sunuyoruz.

Peki Neler Yapıyoruz?

Nasıl bir kına gecesi hayal ediyorsunuz ? İstediğiniz renkler, istediğiniz konsept, davetlilerinize sunmak istediğiniz isme özel hediyeler, gelin kaftanınız, kına tahtınız, Hint kınacınız, profesyonel dans ekibi, nedimeleriniz, arkadaş kaftanlarınız, görsel Showlar, Damat Bey ve arkadaşları için kıyafetler, taçlar, mumlar, özel tasarım kına tepsiniz, Türk kahvesi standı, Osmanlı şerbeti güğümü ve ikramı, karşılama masanız, Fotoğraf alanlarınız ve daha fazlası… Düşlediğiniz gibi bir kına gecesi size ve davetlilerinize sunulacaktır. Size de gece boyunca kına gecenizin tadını çıkarmak kalacaktır. Güler yüzlü ekibimiz, tüm gece boyunca yanınızda olarak, sizin mutluluğunuza ortak olacaklardır.

Müzikleri güzel olan kınalar eğlenceli ve coşkulu geçer. Bu nedenle dj’lerimiz Sizinle beraber müziklerinizi önceden belirler ve gece boyunca eğlence hız kesmeden devam eder! Kaliteli ekibimiz ile eğlenceyi garanti ediyoruz. Geniş müzik arşivimiz, kaliteli ses sistemlerimiz ve ışık şovlarımız ile yayınızda olmaya hazırız.

Ya arkadaşlarım eğlenemezse ya kına gecem sıkıcı geçerse diye düşünüyorsanız eğer… İşte tüm bu kaygılarınızı önlemek için kına geceniz boyunca ekibimiz ile harika sunumlar sergiliyor, profesyonel dans ekibimiz çalışmalarını özenle hazırlıyor ve arkadaşlarınızın da bu danslara katılmasını sağlıyoruz. Dans konusunda tecrübeli ekibimiz ile arkadaşlarınız, kına geceniz boyunca hiç oturmadan oynayacak ve pist hiç boş kalmayacaktır.

2015’den bu yana İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de Kına Organizasyonu alanında edindiğimiz tecrübeler neticesinde , oluşabilecek tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz. Hiçbir detayı şansa bırakmadan sizin ve misafirlerinizin kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.